تلگراف به آقای جلال الدین طاهری، امام جمعه اصفهان (تسلیت شهادت فرزند ایشان)
 •   تلگراف
  زمان: 9 اسفند 1360 / 4 جمادی الاول 1402
  مکان: تهران، جماران
  موضوع: تجلیل از مقام شهید و خانواده شهدا
  مناسبت: شهادت فرزند امام جمعه اصفهان
  مخاطب: طاهری، سید جلال الدین (امام جمعه اصفهان)
  بسم الله الرحمن الرحیم
  إنا للَّه و إنا إلیه راجعون
  جناب مستطاب حجت الاسلام آقای طاهری، امام جمعه محترم اصفهان - دامت افاضاته
  خبر تأثرانگیز شهادت فرزند برومند (1) جنابعالی گرچه موجب تأثر و تأسف است، لکن چه کسی اولی‌ از سلاله پاک و مطهر رسول اکرم - صلی الله علیه و آله و سلم - در شهادت در راه هدف و اسلام عزیز و چه کسی اولی‌ از شما فرزند برومند سید شهیدان - صلوات الله و سلامه علیه - و از خاندان محترمتان در صبر و ایثار در راه خداوند متعال؛ و چه کسی اولی‌ در پاسداری و مقاومت برای اقامه عدالت اسلامی از ملت عظیم الشأن ایران؛ و چه کسی اولی‌ از دست زدن به این جنایات و به شهادت رساندن فرزندان قرآن و سلاله طیبه شهدای بزرگوار کربلا از صدام و صدامیان، یادگار جنایتکاران صدر اسلام.
  ما در راه اسلام، این هدف مقدس از شهادت نور چشمانمان هراس نداریم، و سند ما پدران و مادران شهدای عزیزمان است که آنچنان با گشاده رویی و شجاعت معنوی از شهادت عزیزانشان استقبال می‌کنند که انسان را به یاد حضرت علی بن الحسین، امام سجاد و عمه بزرگوارش زینب کبری، فرزند علی بن ابیطالب - سلام الله علیهم - می‌اندازد.
  اینجانب این شهادت و شهادت سایر فرزندان اسلام را در جبهه‌ها و پشت جبهه‌ها به‌

 • حضرت بقیة الله - ارواحنا لمقدمه الفداء - و به جنابعالی و سایر بازماندگان شهدا تسلیت می‌دهم، و از خداوند متعال برای شهید عزیزتان و سایر شهدا مغفرت و رحمت و برای بازماندگان عزت و صبر و سلامت می‌طلبم. والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.
  روح الله الموسوی الخمینی
صحیفه امام خمینی
Rouhollah Website is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. <Rouhollah Website/>