اجازه‌نامه
 • اجازه‌نامه
  زمان: 2 اردیبهشت 1349 / 15 صفر 1390
  مکان: نجف‌
  موضوع: استفاده از سهم امام (ع) در امور حوزه علمیه کرمانشاه‌
  مخاطب: جلیلی کرمانشاهی، عبدالجلیل‌
  [بسمه تعالی مجده و شأنه. محضر شریف حضرت مستطاب حجت‌الاسلام والمسلمین آیت‌الله فی‌العالمین آقای حاج آقا روح‌الله موسوی خمینی - دام ظله العالی‌
  به عرض اقدس عالی می‌رساند، قطعاً خاطر مبارک مستحضر است که مرحوم مغفور آیت‌الله بروجردی - قدّس سرّه - مدرسه علمیه در کرمانشاه جهت تحصیل طلاب علوم دینیه احداث فرموده‌اند که بحمدالله تا به حال معمور بوده و عده‌ای از طلاب در آنجا اشتغال به تحصیل علوم شرعی دارند؛ چون ممکن است افرادی از مقلدین حضرتعالی وجوهی به عنوان سهم مبارک امام - علیه السلام - جهت مصارف حوزه علمیه به حقیر بپردازند و محتاج به استجازه از جنابعالی باشد، متمنی است برای تسهیل امر و عدم مراجعه مکرر هر کار، نظر شریف را در این مورد مرقوم فرمایید که عندالحاجة مورد استفاده قرار گیرد. والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته.
  15 صفر الخیر 1390 - الاحقر عبدالجلیل جلیلی کرمانشاهی‌]
  بسمه تعالی‌
  اهالی محترم کرمانشاه و اطراف آن مجازند سهم مبارک امام - علیه السلام - را به جنابعالی بپردازند و جنابعالی مجازید نصف آن را در مصارف مدرسه علمیه صرف نمایید و نصف دیگر را به اینجانب برسانید برای صرف در حوزه‌های مهمه علمیه و قبض رسید تمام را صادر نمایید و به صاحبان وجوه رد نمایید. توفیق و تأیید جنابعالی و اهالی محترم را از خداوند تعالی خواستار است. والسلام علیکم و رحمةالله.
  روح‌الله الموسوی الخمینی‌
صحیفه امام خمینی
Rouhollah Website is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. <Rouhollah Website/>