بیانات در جمع پاسداران (اختلاف بر خلاف رضای خدا و اسلام)
 •   بیانات
  زمان: 15 شهریور 1358 / 14 شوال 1399
  مکان: قم
  موضوع: اختلاف برخلاف رضای خدا و اسلام است
  حضار: جمع پاسداران انقلاب اسلامی، واحد عباس آباد
  بسم الله الرحمن الرحیم
  ان شاء الله خداوند همه‌تان را حفظ کند و موفق باشید. مملکت مال خودتان است، خانه خودتان هست؛ و علاوه بر این، خانه اسلام است، منزل امید همه است، مملکت اسلامی است؛ و حفاظت این مملکت اسلامی - که خانه خود شماست - با خود شماست. اگر شماها، شما جوانها حفاظت نکنید، ما به کی امیدوار باشیم؟ باید به شماها امیدوار باشیم. و من امیدم به این است که شما در صف جنگنده‌های اسلام - که در صدر اسلام در رکاب پیغمبر اکرم بودند - شما اسمتان آنجا ثبت باشد. شما ان شاء الله پیروز هستید و کسی که برای خدا کار بکند در هر حال پیروز است. همان منطقی که در صدر اسلام لشکر اسلام داشتند، که ما اگر بکشیم بهشت می‌رویم و اگر کشته شویم هم همین طور، این منطق شما هم باید باشد، ان شاء الله موفق و مؤید باشید.
  خداوند همه‌تان را حفظ کند، و این نهضت را ادامه بدهید. وحدت کلمه داشته باشید. همه قوای انتظامیه هماهنگ باشند. اگر در این روز خدای نخواسته بین پاسدارها و نظامی‌ها، آنها با ژاندارمری‌ها، یک وقت اختلاف بشود، برخلاف رضای خداست، برخلاف مسیر اسلام است. همه با هم هماهنگ باشید، و با هم به پیش بروید.
  و من امیدوارم که پیروزی آخر، که آن عبارت از این است که در ایران، اسلام به همه معنا تحقق پیدا بکند، و ان شاء الله سرایت بکند به سایر مملکتها و مستضعفین همه بر مستکبرین پیروز بشوند. و خداوند همه شما را حفظ کند. همه موفق و مؤید باشید.
صحیفه امام خمینی
Rouhollah Website is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License. <Rouhollah Website/>